16. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi'ne Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

16. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi 24-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Nirvana Cosmopolitan Hotel, Antalya’da, Türk Nöroşirürji Derneği 35. Bilimsel Kongresi eşliğinde gerçekleşecektir. Nöroşirürji Hemşireleri Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri kongremize davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizlerle birlikte sonuncusunu 2019 yılında gerçekleştirdiğimiz, bilgi ve deneyimlerimizi paylaştığımız kongremize COVID-19 pandemisi nedeniyle ara vermek zorunda kaldık. Küresel boyutta etkili olan, sağlık profesyonellerinde yaşam kayıplarına yol açan, mesleki ve sosyal yönden oldukça zorlayıcı ve yıpratıcı bir süreç olan pandemi koşullarında görülen iyileşme sonrası kongremizi yeniden yüz yüze yapmanın heyecanını yaşıyoruz.

Bu yılki kongre sloganımız “Hep birlikte yeniden bir arada” olarak belirlendi. Belirlenen slogandan yola çıkarak 16.sını gerçekleştireceğimiz kongremizde; nöroşirürji hemşireliğine özgü güncel gelişmeleri ve temel konuları içeren konferans, panel, kurs, sözel ve poster bildiri oturumlarının yanı sıra mümkün olduğunca sosyal içerikli konulara da yer verilecektir. Kuramsal ve uygulamaya yönelik bilgi, deneyim ve sorunlarımızı paylaşma ve tartışma olanağı bulacağımız kongremizin, desteklerinizle daha da zenginleşeceğine inanıyor ve kongremizde birlikte olmayı diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

 


Kongre Başkanı
Doç. Dr. Gülay ALTUN UĞRAŞ


Kongre Eş Başkanı
Uzm. Hem. Keziban ŞİRİN

16 Ağustos 2022 / norosirurjihemsireleri.org.tr

İLETİŞİM
İvedik osb mahallesi 1444.cadde no:19/c
Yenimahalle/ANKARA (SİMA TIBBİ ÜRÜNLERİ)

E-Mail: [email protected]

LookUs & Online Makale