17.Nöroşirürji Hemşireleri Derneği Kongresi

27 - 30 Nisan 2023 / Antalya
Hülya Bulut

Değerli Meslektaşlarım,

17. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi 27-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Pine Beach Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Kongremiz “Türk Nöroşirurji Derneği 36. Bilimsel Kongresi” ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Cumhuriyetimizin 100.yılı olması nedeni ile 100. yıl sloganı ile gerçekleştirilecek olan kongremize sizleri davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemizde Nöroşirurji Hemşireliğine özgü güncel gelişmeler, kuramsal ve uygulamaya yönelik temel konuların, bu alanda yapılan araştırmaların ortak bir platformda sunulduğu, bilgi ve deneyim paylaşımının yapıldığı, sorunların paylaşıldığı ve tartışıldığı kongremizde çeşitli konferans, panel, kurslar, sözel/poster bildiriler ve sosyal içerikli konular ile birlikteliğimiz zenginleşecektir. Her biri kendi alanında uzman bilim insanını, genç akademisyenleri ve klinisyenleri buluşturacak olan kongremizin desteklerinizle daha da zenginleşeceğine inanıyoruz.

100. yıl sloganı ile gerçekleştirilecek olan kongremizde siz meslektaşlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Kongrede görüşmek dileği ile.

Sevgi ve saygılarımla.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Hülya BULUT
Nöroşirürji Hemşireleri Derneği Başkanı

İLETİŞİM
İvedik osb mahallesi 1444.cadde no:19/c
Yenimahalle/ANKARA (SİMA TIBBİ ÜRÜNLERİ)

E-Mail: [email protected]

LookUs & Online Makale